Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Pseudokibic z Łomży zostanie ukarany za swe zachowanie

Adam K., 18-letni sympatyk Łomżyńskiego Klubu Sportowego przez najbliższy rok nie będzie mógł chodzić na mecze ulubionej jedenastki. Przyjemności tej pozbawił go miejscowy sąd grodzki. 25 sierpnia, podczas meczu ŁKS z Mlekowitą Wysokie Mazowieckie, Adam K. był pijany, wszczynał awantury, zachowywał się wulgarnie wobec kibiców i piłkarzy z Mlekowity. Na wniosek łomżyńskiej policji, pod nieobecność oskarżonego na rozprawie, sąd uznał go winnym i postanowił ograniczyć mu wolnośc na pół roku oraz nakazać nieodpłatne przepracowanie 40 godzin na rzecz Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Przez najbliższy rok zamiast na mecze ŁKS (także te wyjazdowe) Adam K. będzie musiał chodzić do Komendy Miejskiej Policji, gdzie przez czas trwania spotkania będzie poznawał zasady bezpiecznego i kulturalnego uczestnictwa w imprezach masowych.

Jeśli zlekceważy wezwanie policji, sprawa przeciwko niemu skierowana zostanie do wydziału karnego Sądu Rejonowego w Łomży. Jest to pierwsze takie orzeczenie w historii łomżyńskiego sądownictwa.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę