Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Royal Unibrew zainwestuje w Łomżę?

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Mimo kryzysu i znacznego w kraju spadku sprzedaży piw, „Łomża” radzi sobie doskonale. „Szczególnie udany był dla nas trzeci kwartał, w którym sprzedaliśmy o 22 proc. piwa więcej niż przed rokiem – mówi „Rzeczpospolitej” Beata Pawłowska, prezes Royal Unibrew Polska.

Poprawa wyników Royal Unibrew Polska, firmy która jest dziś  największym producentem regionalnego piwa w Polsce, to m.in. efekt wejścia marki Łomża – znanej głównie w północno-wschodniej Polsce – także do innych regionów.
– Pracujemy obecnie nad strategią i nie jest wykluczone, że będziemy chcieli wprowadzić na rynek ogólnopolski nasze kolejne produkty – zapowiada Beata Pawłowska. Jeżeli tak się stanie, Royal Unibrew nie wyklucza w 2010 r. inwestycji w swoim browarze w Łomży. Ich koszt może być zbliżony do 10 mln zł. -  podaje Rzeczpospolita.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę