Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złapali go w Irlandii

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Przez trzy lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości 27-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego. Mężczyzna, podejrzewany o handel narkotykami poszukiwany był dwoma listami gończymi. Został zatrzymany przez irlandzkich policjantów i przetransportowany do Polski.

Jak podaje policja funkcjonariusze z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób wysokomazowieckiej policji ustalili, że poszukiwany 27-latek przebywa w Irlandii. Wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania dało możliwość zatrzymania mężczyzny poza granicami kraju.
Mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego został zatrzymany przez funkcjonariuszy w Irlandii. Teraz mężczyzna przetransportowany został do Polski i osadzony w policyjnym areszcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę