Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczna sobota

Jedna osoba zabita, pięć rannych, to efekt wypadków jakie w sobotę wydarzyły się w regionie. Rano kierowca ciężarówki jadącej z Zambrowa do Wysokiego Mazowieckiego śmiertelnie potrącił 60-latka, a wieczorem w na „61” pomiędzy Stawiskami a Szczuczynem pędzący bus uderzył w bok skręcającego volkswagena polo – 5 osób rannych zostało przewiezionych do szpitala w Łomży.

Jak podają policjanci do pierwszego z wypadków doszło w pobliżu miejscowości Krajewo Białe.  Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 30-letni kierowca ciężarówki jechał w kierunku Wysokiego Mazowieckiego. W okolicach tej wsi, najprawdopodobniej niespodziewanie, z prawego pobocza wtargnął wprost pod koła mercedesa, 60-letni pieszy. W wyniku uderzenia mieszkaniec gminy Zambrów zginął na miejscu.
Drugi wypadek wydarzył się wczoraj po godzinie 17. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 33-letni mieszkaniec Suwałk busem wyprzedzał pojazdy na skrzyżowaniu z drogami w kierunku miejscowości Dzięgiele i Zabiele. W wyniku nieprawidłowego manewru iveco uderzyło w bok skręcającego w lewo volkswagena. Pięć osób w wieku od 18 do 40 lat podróżujących w polo z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę