Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

W dziupli pod Zambrowem rozbierali samochody z Warszawy

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Na dwa miesiące do aresztu trafił 34-letni mieszkaniec jednej z podzambrowskich wsi. Na posesjach zatrzymanego mężczyzny, oraz jego żony w Łomży, policjanci znaleźli trzy skradzione samochody oraz części pochodzące z takich aut. Mężczyźnie za paserstwo grozi kara od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci podają, że sprawa ma charakter rozwojowy.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Jak podaje policja we wtorek tuż po godzinie 14.00 funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przeszukali posesję w jednej z miejscowości koło Zambrowa należącą do 34-letniego mężczyzny. Z ustaleń współpracujących w tej sprawie policjantów z Białegostoku i Komendy Stołecznej Policji wynikało, że mogą znajdować się tam auta pochodzące z kradzieży. Funkcjonariusze się nie mylili. W stojących na placu budynkach znaleźli 2 skradzione samochody. Kolejny pochodzący z przestępstwa pojazd mundurowi odnaleźli następnego dnia w Łomży w miejscu zamieszkania żony 34-latka. Okazało się, że dwie mazdy oraz skoda zostały utracone w ciągu ostatniego miesiąca na terenie Warszawy i Ząbek. Oprócz pojazdów policjanci na posesji zabezpieczyli także części pochodzące z kradzionych samochodów. Właściciel posesji został zatrzymany.  W piątek zambrowski sąd zadecydował, że mężczyzna najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę