Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Mercedes wylądował na dachu bo pasażer złapał za kierownicę

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w miejscowości Janowo w powiecie kolneńskim. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 24-latek jechał mercedesem wraz z 58-latkiem. W pewnej chwili niespodziewanie podczas jazdy pasażer chwycił za kierownicę

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem zjechał do przydrożnego rowu, gdzie samochód wywrócił się. Jak podają policjanci 58-letni pasażer z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę