Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Przegląd Piosenki Religijnej w Teatrze Lalki i Aktora

Ponad setka uczestników z ponad dwudziestu Domów Pomocy Społecznej bierze udział w odbywającym się dziś (19.11) w Łomży Przeglądzie Piosenki Religijnej. Po raz ósmy na scenie Teatru Lalki i Aktora pojawili się pensjonariusze ośrodków z województw podlaskiego, warmińsko- mazurskiego i mazowieckiego. Występują z 10-minutowymi programami, do których starannie przygotowywali się przez ostatnie miesiące.

Jak zaznaczają organizatorzy, spotkanie ma charakter przeglądu, a nie rywalizacji i służy przede wszystkim spotkaniom i integracji ich podopiecznych. Na pewno służyć temu będzie także wspólna zabawa taneczna na zakończenie imprezy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę