Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie silnie wiało

Andrzej Wołkowycki, dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralne Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega przed zbliżającymi się nad region silnymi wiatrami. W porywach będzie osiągał on prędkość nawet do 70-80 km/h.

Silnie powieje już wieczorem, i taka pogoda utrzyma się co najmniej do jutrzejszego południa. Średnia prędkość wiatru, który będzie wiał z kierunków zachodnich ma wynosić około  30-40 km/h, ale w porywach będzie wzrastała nawet dwukrotnie.
Taka  pogoda może spowodować uszkodzenia budynków – szczególnie dachów, szkody w drzewostanie czyli łamanie gałęzi i wyrywanie drzew, co zazwyczaj w naszym regionie przekłada się także na zrywanie linii energetycznych i utrudnienia komunikacyjne.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę