Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Złodziej wpadł bo był mężczyzną

Mężczyzna przymierzający damską kurtkę może wydawać się podejrzany? Może! I właśnie tak było w jednym z łomżyńskich sklepów. Mężczyzna przymierzający damską kurtkę od razu „wpadł w oko” personelu. Okazało się że słusznie. Mężczyzna wychodząc ze sklepu po swoją własną męską kurtką ukrył tą damską.

Jak relacjonują policjanci, których wezwano na miejsce kradzieży, 23-latek w jednym ze sklepów wziął z wieszaka markową damską kurtkę i wszedł do przymierzalni. Po chwili wyszedł z niej i udał się w stronę wyjścia. Całe zdarzenie widział jednak personel sklepu, który zatrzymał mężczyznę i wezwał policję. Jak się okazało mężczyzna pod własnym ubraniem ukrył mierzoną kurtkę i nie miał zamiaru za nią zapłacić. Wartości kradzionej kurtki nie podano, ale złodziejowi grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę