Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

POwrót przewodniczącego

Główne zdjęcie
Maciej Borysewicz

Maciej Borysewicz, szef łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej, po dwóch latach doradzania władzom województwa podlaskiego – najpierw rządowym, później samorządowym – znowu zmienił miejsce pracy. Tym razem zamiana ta wiąże się nie tylko z „przeprowadzką” biurka. Borysewicz mówi, że na stałe powrócił do Łomży.

Pod koniec 2007 roku, Maciej Borysewicz, wówczas 28-letni prawnik ze szpitala w Łomży, został członkiem gabinetu nowego wojewody podlaskiego Macieja Żywno z PO. Niemal rok później zmienił miejsce pracy i zasiadł w gabinecie marszałka województwa podlaskiego Jarosława Dworzańskiego, który także jest z PO. 
O jego powrocie do Łomży plotki krążyły już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz się sprawdziły. Maciej Borysewicz od dziś pracuje w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Będzie się zajmował bezpieczeństwem ruchu drogowego i promocją WORD.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę