Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Karambol pod Grajewem

Główne zdjęcie
fot. grajewo24.pl

Cztery samochody – w tym dwa TIR-y uczestniczyły w wypadku jaki wydarzyły się w niedzielę wieczorem na krajowej „61” pod Grajewem. W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby, które na szczęście z lekkimi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Ruch na drodze zablokowany był przez kilka godzin.

Do wypadku doszło kilkanaście minut przed godziną 17, około 5 ok. od Grajewa w kierunku Rajgrodu. W tył stojącego na jezdni i usiłującego skręcić w lewo TIR-a uderzył drugi samochód ciężarowy, który następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie uderzył w bok seata alhambra i zderzył się czołowo z BMW. To właśnie kierowca i pasażerowie BMW zostali ranni w tym wypadku. Przyczyną wypadku – jak podają policjanci - było niedostosowanie prędkości jazdy przez kierowcę TIR-a do warunków na drodze.
Do innego wypadku doszło kilka minut po 17. w Mężenienie. Tu 28-letni kierowca rovera potrącił na przejściu dla pieszych 45-latka. Pieszy ze złamaną lewa nogą trafił do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę