Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Siłacze z Łomży

Główne zdjęcie
Łomżyńscy siłacze od lewej: Mateusz Kalinowski, Marcin Dziubiński, Radosław Lachowski, Zbigniew Turowski

Z dwoma złotymi i dwoma srebrnymi medalami powrócili łomżyńscy siłacze z rozgrywanego w Rybniku Pucharu Europy w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Złoto wywalczyli seniorzy Zbigniew Turowski i Marcin Dziubiński, a srebra juniorzy Mateusz Kalinowski i Radosław Lachowski. Łomżyńscy mistrzowie związani są z Siłownią Kulturystyczną „ZIBI”.

W zawodach, które w Rybniku rozgrywane były w piątek i sobotę, rywalizowało 80 siłaczy z Węgier, Austrii, Czech, Słowacji, Niemiec i Polski. Wśród nich świetnie dali sobie radę łomżanie. W grupie masters Zbigniew Turowski z Siłowni Kulturystycznej „ZIBI”, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży, w kategorii wagowej do 90kg uzyskał wynik 180kg, co dało mu pierwsze miejsce. Równie dobrze spisał się   Marcin Dziubiński, który wśród seniorów, kategorii wagowej do 82,5 kg zajął także pierwsze miejsce z wynikiem 190 kg.

Na międzynarodowej imprezie bardzo dobrze zaprezentowali się także łomżyńscy juniorzy. Mateusz Kalinowski z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr.5 w Łomży, w grupie juniorów do lat 17, zajął drugie miejsce w kategorii wagowej do 67,5 kg z wynikiem 120kg, . Także drugie miejsce ale w grupie juniorów do lat 19, zajął Radosław Lachowski z Bursy Szkolnej nr.2 w Łomży, w kategorii wagowej do 67,5 kg. Jego wynik to 110 kg.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę