Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wypadkowe przedpołudnie

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki w sobotę, około godziny 11.25, wydarzył się pod Łomża. Osobowy mercedes jadący Szosą do Mężenina, jak na razie z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na pobocze i dużą prędkością uderzył drzewo. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży jedna osoba ranna została przewieziona do szpitala. trzy osoby podróżujące autem trafiły do grajewskiego szpitala.

Do innego wypadku doszło w miejscowości Obrytki - klika kilometrów przed Szczuczynem. Tu samochód zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Trzy osoby podróżujące autem trafiły do grajewskiego szpitala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę