Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na budowie. Mężczyzna spadł z rusztowania.

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorkowe popołudnie w Czyżewie (pow. Wysokomazowiecki). Robotnik pracujący przy ocieplaniu budynku, spadł z rusztowania na betonowe podłoże. Mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu.

Jak podają policjanci 39-letni mężczyzna pracujący na rusztowaniu przy ocieplaniu budynku  spadł na na betonowe podłoże z wysokości około 4 metrów. Nieprzytomny został zabrany do szpitala, ale mimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarł. Na razie się są znane okoliczności ani przyczyn wypadku. Ustalają je wysokomazowieccy policjanci.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę