Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 27.10.2009- Łomżyński Laur Gospodarczy

 

Z A P R O S Z E N I E

 

 

Szanowni Przedsiębiorcy!

 

Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński oraz Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Maciej Krzysztof Zajkowski serdecznie zapraszają Państwa do udziału w II edycji Konkursu pn.:”Łomżyński Laur Gospodarczy”.

Konkurs skierowany jest do wszystkich firm tj.: mikro, małych i średnich, prowadzących swoją działalność na terenie miasta Łomża i powiatu łomżyńskiego. W Konkursie zostaną wyłonieni najlepsi w czterech kategoriach: INICJATYWA ROKU, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA, MAŁY PRZEDSIĘBIORCA i MIKRO PRZEDSIĘBIORCA. Tytuł „Łomżyński Laur Gospodarczy” przyznaje Kapituła Konkursu, na podstawie dokonanej oceny przez Ekspertów.

Drodzy Przedsiębiorcy, pozwólcie się dostrzec, wyróżnić oraz docenić Wasze szczególne osiągnięcia. Niech będą one wzorem do naśladowania i zachętą dla innych, jak też mobilizacją i powodem do dumy dla załogi, motywacją do dalszej efektywnej pracy. Przedsiębiorstwo staje się bardziej atrakcyjne na rynku pracy, znacznie szybciej pozyska wykwalifikowanych pracowników poszukujących dobrego pracodawcy. Ważnym aspektem Konkursu jest prestiż, a także promocja poprzez lokalne media.

Mamy nadzieję, że w przyszłości przyznawane wyróżnienia staną się znane i cenione oraz postrzegane jako oznaka prawdziwego sukcesu gospodarczego, zarówno w kręgach decydentów, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Nie pozwólcie, aby taka okazja Was ominęła. Najlepsi zostaną nagrodzeni, otrzymają tytuł i wyróżnienie oraz będą mogli uczestniczyć na preferencyjnych warunkach w wybranej imprezie targowej wspólnie z Urzędem Miejskim oraz Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową.

Uczestnictwo w konkursie to swojego rodzaju nobilitacja Państwa, jako firmy prężnie rozwijającej się, dlatego jeszcze raz zachęcamy do uczestnictwa.

W załączeniu pozwalamy sobie przesłać Państwu regulamin Konkursu oraz deklarację zgłoszeniową – licząc na Państwa udział w Konkursie. Dokumenty prosimy kierować do Biura Promocji Miasta Urzędzie Miejskim w Łomży, pok. 124 lub do biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej do dnia 30.11.2009r.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki

Edyta Gawrych
wt, 27 października 2009 14:16
Data ostatniej edycji: cz, 12 listopada 2009 14:23:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę