czwartek, 21 lutego 2019 napisz DONOS@

Jechał za szybko? Zginął „na drzewie”

Tragiczny wypadek wydarzył się w Łomży. 19-letni kierowca BMW, podczas wyprzedzania innych samochodów, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i z dużą prędkością uderzył w jedno z rosnących tu drzew. Mieszkaniec Konarzyc zginął na miejscu.

fot.podlaska.policja.gov.pl
fot.podlaska.policja.gov.pl

Do wypadku doszło około godziny 9.30. Jak relacjonuje  komisarz Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, BMW jechało Aleją Legionów od strony Łomży w kierunku Konarzyc. Na odcinku pomiędzy stacjami paliw BP a Shell młody, zaledwie 19-letni kierowca BMW, rozpoczął manewr wyprzedzania.
- Wówczas stracił panowanie nad samochodem, w efekcie czego uderzył  w przydrożne drzewo. Kierowca BMW, mieszkaniec pobliskich Konarzyc, zginął na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń – mówi Dąbrowski.
Jak podaje policjant 19-letni kierowca BMW prawo jazdy miał raptem od pół roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę