Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Jechał za szybko? Zginął „na drzewie”

Główne zdjęcie
fot.podlaska.policja.gov.pl

Tragiczny wypadek wydarzył się w Łomży. 19-letni kierowca BMW, podczas wyprzedzania innych samochodów, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i z dużą prędkością uderzył w jedno z rosnących tu drzew. Mieszkaniec Konarzyc zginął na miejscu.

Do wypadku doszło około godziny 9.30. Jak relacjonuje  komisarz Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, BMW jechało Aleją Legionów od strony Łomży w kierunku Konarzyc. Na odcinku pomiędzy stacjami paliw BP a Shell młody, zaledwie 19-letni kierowca BMW, rozpoczął manewr wyprzedzania.
- Wówczas stracił panowanie nad samochodem, w efekcie czego uderzył  w przydrożne drzewo. Kierowca BMW, mieszkaniec pobliskich Konarzyc, zginął na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń – mówi Dąbrowski.
Jak podaje policjant 19-letni kierowca BMW prawo jazdy miał raptem od pół roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę