Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Stypendyści prezydenta

Od 80 do 180 złotych miesięcznie będą otrzymywali najzdolniejsi uczniowie łomżyńskich szkół. Prezydent miasta podpisał zarządzenie w sprawie przyznania stypendiów za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe dla uczniów i studentów I roku. Na listach jest 55 „naukowców” i 10 sportowców.

Najwięcej docenionych przez prezydenta uczniów jest z Bernatowicza. Łącznie 22 uczniów tutejszego gimnazjum i liceum przez 10 miesięcy będzie otrzymywało z kasy miasta po 120 zł (gimnazjaliści) i po 180 zł (licealiści). Wysokość stypendium naukowego uzależniona jest od rodzaju szkoły. Najniższe – po 80 zł – będą otrzymywać uczniowie szkół podstawowych.
W przypadku stypendiów za szczególne osiągnięcia sportowe wysokość jest stała i wynosi 110 zł miesięcznie zarówno dla uczniów podstawówek jak i szkół średnich.

210204100642.gif

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę