Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczna pogoda

Do dwóch wypadków drogowych doszło wczoraj w regionie. O poranku w okolicach wsi Zaruzie na drodze Łomża - Ostrołęka BMW czołowo zderzyło się z fordem transitem, natomiast późnym wieczorem w okolicach Szepietowa kierowca opla astry śmiertelnie potrącił 44-letniego pieszego.

Do pierwszego z wypadków doszło około godziny 6.30. Jak informują strażacy w zderzeniu ucierpiała jedna osoba, którą karetka pogotowia zabrała do szpitala. Drugi wypadek wydarzył się około godziny 21.00. Policjanci podają, że doszło do niego na prostym odcinku drogi, ale przy padającym deszczu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę