Zwycięstwo na koniec jesieni

Piłkarze czwartoligowego ŁKS-u Łomża wygrali ostatni w jesiennej kolejce mecz. W niedzielę na wyjeździe łomżanie pokonali zespół Puszczy Hajnówka 3 do 2. Bramki dla ŁKS-u zdobyli: Sowa i dwie Laskowski. Po jesiennej rundzie rozgrywek zespół z Łomży znajduje się w połowie czwartoligowej tabeli. W piętnastu meczach ŁKS odniósł sześć zwycięstw, pięć remisów i cztery porażki.

Zespół z Hajnówki to najsłabsza drużyna w lidze. W całym sezonie zespół zdołał zdobyć tylko 8. punktów. Na tym tel łomżanie z 20.punktami wyglądali całkiem dobrze i co mogło być zaskoczeniem szybko zdołali udowodnić to na boisku. Już w 4, minucie gry, po indywidualnej akcji Mateusz Sowa znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy i strzałem w długi róg bramki pokonał go zapewniając prowadzenie 1 do 0 ŁKS-owi.
Drugi raz bramka gospodarzy padła w 31. minucie meczu. Po rzucie rożnym piłka spada wprost na głowę Laskowskiego, który kieruje ją w światło bramki i ŁKS Łomża prowadzi 2 do 0.
Dwubramkowym prowadzeniem łomżanie długo się jednak nie cieszyli. Kontaktowa bramka i to już dwie minuty później, padał także po rzucie rożnym.
Piłkarze z Łomży gospodarzom odskoczyli ponownie w 71 minucie gry.  Na listę strzelców ponownie wpisał się Laskowski.
Gospodarze jednak nie odpuszczali i w 86 minucie gry ponownie pokonali bramkarza ŁKS-u ustanawiając ostatecznie wynik spotkania na 2 : 3.

Po jesiennej rundzie rozgrywek zespół z Łomży z 23 punktami znajduje się na 9, miejscu w tabeli.