Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Pracownicy i właściciel JBB w Łysych odbudowali zakład

"To cud, że tak szybko udało się odbudować zakład i ludzie wracają do pracy" - mówią mieszkańcy Łysych. W ciągu 4 miesięcy powstały nowe hale i Zakłady Mięsne JBB wznawiają produkcję. W lipcu wszystko zniszczył pożar, a pracę straciło 1500 osób z kilku powiatów. Teraz część z nich jest zatrudniona, kolejni będą przyjmowani po zakończeniu następnych etapów rozbudowy. Do pracy w listopadzie wróciło 400 osób, pierwszeństwo mają dawni pracownicy - powiedział Polskiemu Radiu Białystok dyrektor sprzedaży Leszek Lenart.

Decyzja o odbudowie zapadła już pierwszy dzień po pożarze. Tak szybkie powstanie hal i wznowienie produkcji nie byłoby możliwe bez pomocy ze strony pracowników. "To prawdziwy cud, ale także ich ciężka praca" - podkreśla Lenart. Po odbudowie dzienna produkcja ma osiągnąć poziom 100 ton dziennie. Przed pożarem była cztery razy większa.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę