Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Szybko przybywa bezrobotnych

O 150 osób powiększyła się w październiku liczba bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży. Teraz bez pracy jest już 4875 osób. To o niemal 40% więcej niż było rok temu. W samym mieście Łomży jest już ponad 3 tysiące bezrobotnych.

Stopa bezrobocia w mieście Łomży wynosi już 12,7%. Bezrobotni z Łomży stanowią 62,5% wszystkich zarejestrowanych osób w urzędzie. Na koniec października było ich 3046.

Przez cały październik do łomżyńskiego PUP-u zgłosiło się 719 nowych bezrobotnych. W tym samym czasie do urzędu wpłynęło tylko 90 ofert pracy, przy czym połowa z nich to oferty pracy subsydiowanej – czyli prac interwencyjnych lub robót publicznych.
W październiku 2009 roku pracę podjęło 236 osób bezrobotnych to jest o 113 mniej niż we wrześniu.

Dodajmy, że z już blisko pięciotysięcznej szerzy łomżyńskich bezrobotnych prawo do zasiłku posiada jedynie 748 osób.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę