Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

100 numer "NAREW"

Z okazji wydania 100 numeru tygodnika "NAREW" nasze starszaki 27 października br. odwiedziły Redakcję "NARWI". Dzieci powitał Prezes wydawnictwa Pan Marek Lechowicz z całym redakcyjnym Zespołem. Wraz z laurką i gorącymi życzeniami na dziedzińcu redakcji sześciolatki dały przedstawienie. Była Pani Jesień, Zajączki i Wiewiórki; były również wiersze i piosenki. Zespół redakcyjny przygotował naszym milusińskim konkurs z nagrodami, a zaproszeni policjanci z MKP podarowali opaski i plakietki odblaskowe. Przedszkolaki, podobnie jak zgromadzeni przed siedzibą redakcji widzowie, obejrzeli występ zespołu folklorystycznego "Łomżyniacy" z Gminnego Ośrodka Kultury w Pniewie pod kierownictwem dyrektora Ośrodka Pana Jerzego Sęka. Jeszcze raz życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 06 listopada 2009 09:48
Data ostatniej edycji: nie, 08 listopada 2009 17:47:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę