Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Kamera nagrała jak wpychał wiertarkę za pazuchę

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Wyjątkową niefrasobliwością wykazał się złodziej, którzy okradł sklep z narzędziami w Szepietowie. Mężczyzna co prawda zdołał skraść wiertarkę, ale nie zauważył że wpychał ją za pazuchę stojąc twarzą do kamery. Aby ująć złodzieja wystarczyło przejrzeć nagranie... Na filmie widać jak mężczyzna zabiera z półki wiertarkę, ukrywa pod kurtką i wychodzi ze sklepu.

Policjanci, których właściciel sklepu powiadomił o kradzieży nie mieli problemów z ustaleniem sprawcy. Wysokomazowieccy policjanci wczoraj zatrzymali 43-letniego złodzieja. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę