Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Zambrów: 32 hektary czeka na inwestorów

32 hektary w pełni wyposażonego w infrastrukturę techniczną terenu czeka na inwestorów w Zambrowie. W mieście oficjalnie zakończono dziś (4. XI) "Kompleksowe przygotowanie terenu pod inwestycje związane z uruchomieniem działalności produkcyjnej"- pierwszy w Polsce projekt sfinansowany w ramach programu Rozwój Polski Wschodniej.

"Ewenementem jest nie tylko to, że projekt jest prorozwojowy i stwarza miastu nowe perspektywy, ale także to, że zakończony został aż 8 miesięcy przed zakładanym terminem " - mówi Krzysztof Herman z Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego.

Teraz władze Zambrowa muszą znaleźć przedsiębiorców, którzy zechcą skorzystać z szansy rozpoczęcia produkcji w mieście. Jednak burmistrz Kazimierz Dąbrowski uważa, ze nie powinno być z tym kłopotów.

Zakłada, że przygotowane kosztem ponad 14 milionów złotych tereny (z czego prawie 9 milionów to dofinansowanie) znajdą swoich właścicieli już w przyszłym roku. "Toczą się już pewne rozmowy, jednak ze względu na tajemnicę handlową nie mogę zdradzać ich szczegółów"- mówi burmistrz Dąbrowski.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę