Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Marcin S. posiedzi w areszcie dłużej...?

Główne zdjęcie
Marcin Brunon S.

Prokuratura Okręgowa w Białymstoku skierowała do sądu wniosek o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu tymczasowego wobec pierwszego zastępcy prezydenta Łomży Marcina Brunona S. Jak poinformował prokurator Adam Kozub, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, wniosek został wysłany dziś rano. Prokurator Kozub dodał, że zarzuty stawiane Marcinowi S. są dużo poważniejsze niż te jakie wczoraj usłyszał prezydent Łomży Jerzy B.

- Poza zarzutami przestępstw urzędniczych jest także oszustwo – nakłanianie innej osoby do niekorzystnego rozporządzania mieniem – wyjaśnia prokurator Adam Kozub.

Macinowi S. grozi nawet do 8 lat więzienia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę