Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

PKS dla miasta?

Ministerstwo Skarbu Państwa chce przekazać PKS-y samorządom. Najpierw swoją propozycję skierowało do samorządów województwa, a gdy one odmówiły poszło niżej... Propozycję przejęcia łomżyńskiego PKS-u, wraz z oddziałami w Kolnie i Grajewie, otrzymał samorząd miasta Łomża.

- Miasto otrzymało propozycję wczoraj faksem – informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza.
MSP chce przekazać miastu PKS wraz z całym majątkiem i oddziałami w Kolnie i Grajewie. Na razie samorządowcy wydają się być propozycją zaskoczeni.
- Dziś z tą propozycją zapozna się prezydent Brzeziński, a kwestia ta zostanie najprawdopodobniej przedstawiona również Radzie Miejskiej – dodaje Łukasz Czech.
Ministerstwo oczekuje odpowiedzi w ciągu dwóch tygodni. Nie wydaje się jednak aby tak szybko miasto mogło decyzje podjąć.
- Bez dodatkowych informacji na temat tego przedsiębiorstwa nie jesteśmy w stanie do otrzymanego pisma w jakikolwiek sposób się ustosunkować, a już na pewno nie w ciągu zaproponowanych dwóch tygodni – mówi Czech.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę