Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Pracowici prokuratorzy

- Nikt nas nie chwali, to sami się pochwalimy – mówił prokurator Henryk Żochowski, szef Prokuratury Okręgowej w Łomży, przedstawiając dane statystyczne dotyczące efektywności pracy swoich podwładnych. I faktycznie jest czym się chwalić. Ostatnie dane ministerialne potwierdzają, że prokuratorzy okręgu łomżyńskiego pracują dużo, szybko i dobrze...

Co prawda obciążanie prokuratorów pracą ostatnio nieco spadło, bo dziś zajmują „dopiero” czwarte miejsce w kraju mając średnio na głowie 24,3 sprawy do rozpatrzenia, ale są wskaźniki w których nasi nie dają zepchnąć się z podium. Zajmują pierwsze miejsce w efektywności - 58,8% spraw którymi się zajmują kierując do sądów. W Łomży jest także najwięcej procentowo (74,9%) przestępców którzy dobrowolnie chcą poddać się karze. Bardzo dobrze wyglądają także wskaźniki spraw długotrwałych (powyżej trzech miesięcy) i zastosowanych poręczeń majątkowych. W obu przypadkach łomżyńskie prokuratury uplasowały się na drugiej pozycji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę