Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zakupy w Galerii Veneda w 2011

Główne zdjęcie
Tak miałaby wyglądać Galeria Veneda

Realizacja Galerii Veneda rozpocznie się w III kwartale 2010 roku, natomiast planowanym terminem otwarcia jest koniec 2011 roku – podaje Wojciech Gepner, rzecznik prasowy Echo Invewstment, firmy która planuje budowę galerii handlowej z hipermarketem u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego w Łomży. - Obecnie trwają prace związane z przygotowaniem centrum Veneda do realizacji. Rozważamy rozszerzenie programu centrum o kino wielosalowe – dodaje Gepner.

Przypomnijmy w czerwcu Rada Miasta Łomży zadecydowała o przyjęciu Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego terenów „na Bawełnie” i w obrębie ulic: Wyszyńskiego, Sikorskiego, Zawadzka, Katyńska. W obu przypadkach dopuszczono możliwość budowy hiperamarketów. O takie pozwolenia od ponad 10 lat zabiegała firma Echo Investmet, która na terenie u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego chce wybudować galerię o nazwie Veneda. 
Wojciech Gepner, rzecznik prasowy Echo Investment podkreśla, że obecnie trwają prace związane z przygotowaniem centrum Veneda do realizacji. Mówi także, w stosunku do pierwotnych założeń rozważane jest powiększenie Galerii. Poza hipermarketem spożywczo-przemysłowym, znajdowałoby się tu galeria z około 100 sklepami,  foodcourt, kawiarnie i punkty usługowe a nawet wielosalowe kino. Klienci centrum będą mieli do dyspozycji ponad 600 miejsc parkingowych znajdujących się w „podziemiach” Galerii.
Koncepcja architektoniczna powstała w warszawskiej pracownia projektowej Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment. Jak kilka miesięcy temu podawał inwestor koszt budowy Galerii Veneda oszacowano na ok. 120 mln zł, z czego 14 mln zł to kwota, jaką spółka zainwestuje w przebudowę układu komunikacyjnego w rejonie centrum.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę