Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Powtórzyli imprezę, bo wicewojewoda przyjechał kilka dni później?

Główne zdjęcie
www.bialystok.uw.gov.pl

Wydaje się, że czasy malowania trawy na zielono w związku z wizytą dygnitarza już dawno minęły. Niestety wychodzi na to, że tylko tak się wydaje... W Wiźnie powtórzono(?) uroczystości nadania imienia Papieża Jana Pawła II tutejszemu gimnazjum oraz otwarcia nowej hali sportowej. Tak przynajmniej wydaje się po przeczytaniu informacji opublikowanej na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Dlaczego? Na pierwszej imprezie nie było wicewojewody Wojciecha Dzierzgowskiego, który do Wizny dotarł parę dni później...

www.wrotapodlasia.pl
www.wrotapodlasia.pl

„Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski wziął udział w uroczystości nadania imienia Papieża Jana Pawła II Gimnazjum w Wiźnie oraz otwarciu nowej hali sportowej” - brzmi fragment komunikatu opublikowanego w poniedziałek 26 października 2009 na oficjalnej stronie Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. Do informacji dołączone jest sześć zdjęć obrazujących „uroczystość”. Widać m.in. wicewojewodę który w nowej hali przekazuje dyrektor szkoły komplet piłek i przyglądających się temu wydarzeniu uczniów szkoły w strojach zupełnie nieodświętnych. I można by nawet wicewojewodzie za piłki podziękować, bo zapewne przydadzą się w szkole, gdyby nie fakt, że impreza w której rzekomo wziął on udział odbyła się tydzień wcześniej – w poniedziałek 19 października 2009 roku. Relację z tego wydarzenia prezentuje inny oficjalny serwis władz województwa – tym razem włądz samorządowych - Urząd Marszałkowski w Białymstoku. Także ta relacja opatrzona jest sześcioma zdjęciami, na których widać m.in. że z kompletem piłek na uroczystość przyjechał czlonek zarządu województwa Jacek Piorunek. Tym razem jednak zdjęcia prezentują coś więcej.  Fotograf uchwycił nawet moment przecinania wstęgi symbolizującej otwarcie hali, a wszystko to na tle właściwych dekoracji i z odświętnie wystrojoną młodzieżą. Niestety wśród obecnych, na zdjęciach, nie widać wicewojewody Dzierzgowskiego.

cz
pt, 30 października 2009 10:11
Data ostatniej edycji: pt, 30 października 2009 10:25:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę