Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Gimnazjalistka z haszyszem

Trzy torebki z zawartością haszyszu znaleźli policjanci podczas rutynowej kontroli drogowej. Ich podejrzenia wzbudziła 15-letnia dziewczyna – pasażerka sprawdzanego samochodu. Okazało się, że miał czego się bać. W bagażu podręcznym nastolatki policjanci znaleźli 3 torebki z narkotykami.

Do zdarzenia, o którym poinformowała policja, doszło w środę po południu. Policjanci patrolujący ulicę Piłsudskiego w Łomży zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Podczas legitymowania pasażerka pojazdu - 15-letnia mieszkanka Łomży - wyraźnie okazywała swój niepokój. W jej  bagażu podręcznym funkcjonariusze odnaleźli 3 torebki z zawartością środka odurzającego. Okazało się, że były to prawie 3 gramy haszyszu.
Policjanci sprawdzają skąd gimnazjalistka miała narkotyki. Dziewczyna za swój czyn ma odpowiadać przed sądem rodzinnym.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę