Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Miłosny zawód

Siła zazdrości jest wielka. Przekonał się o tym młody mężczyzna, którzy we wtorkowy wieczór odwiedził swoją dziewczynę w jednej z podłomżyńskich wsi. Przyjechał do niej mercedesem... Niestety były chłopak tej dziewczyny okazał się bardzo zazdrosny i przeciął opony i wybił szybę w zaparkowanym przed domem mercedesie...

Nietypowe zdarzenie w swoich rejestrach odnotowali łomżyńscy policjanci. We wtorkowy wieczór dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie dewastującym samochód w jednej z pobliskich wsi. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres. Tam zatrzymali 25-latka, który przeciął trzy opony i wybił szybę w mercedesie. Jak się okazało mężczyzna nie mógł się pogodzić z tym, że jego była dziewczyna ma już nowego chłopaka. Jak podaje policja za uszkodzenie samochodu zazdrośnikowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę