Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i dziećmi...

Na dwa miesiące trafił do tymczasowego aresztu Grzegorz W. To 36-letni mieszkaniec Zambrowa, ojciec trojga dzieci w wieku 14, 13 i 9 lat, który podejrzany jest o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną i dziećmi. Mężczyzna, który był już wcześniej karany za znęcanie się nad żoną i synem, w ubiegłym tygodniu ponownie zaatakował rodzinę. Jak podaje prokuratura m.in. usiłował przyłożyć do głowy żony wkrętarkę.

Wniosek o tymczasowy areszt wobec 36-letniego mieszkańca Zambrowa złożyła tutejsza prokuratura. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną i dziećmi od lipca 2006 roku.  W ostatni czwartek ponownie zaatakował członków swojej rodziny. Jak opisuje prokuratura usiłował przyłożyć do głowy żony wkrętarkę, bił ją po głowie pięściami, wciskał jej oczy palcami, groził zabójstwem. Mężczyzna zaatakował także syna i córkę – bił po głowie i wyzywał wulgarnymi słowami.
Prokuratura podaje, że Grzegorz W.  już wcześniej był karany za znęcanie się nad żoną i synem karami pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania  oraz za używanie przemocy i gróźb w celu wywarcia wpływu na świadka.

210204100642.gif
cz
śr, 28 października 2009 13:56
Data ostatniej edycji: śr, 28 października 2009 16:20:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę