Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Lepiej ćwiczyć...

Raz na trzy lata na terenie rozlewni gazu płynnego „Gaspol” w Łomży trzeba przeprowadzić ćwiczenia akcji ratowniczo – gaśniczej. Zorganizowano je właśnie dziś. Przed południem rozległy się syreny alarmowe. Zgodnie z przyjętym scenariuszem w zakładzie doszło do wycieku i zapłonu gazu. Dwie osoby doznały poważnych poparzeń ciała.

W akcji ratunkowej brało udział dziewięć jednostek straży pożarnej – zarówno zawodowych z Łomży, jak i ochotniczych z najbliższej okolicy... Przyjechały karetki pogotowia, a teren wokół zakładu zabezpieczyli policjanci i strażnicy miejscy. Teoretycznie tak to wszystko powinno wyglądać gdyby na terenie „Gazpolu” faktycznie doszło do awarii. To teoretycznie zakład, który teoretycznie stwarza największe zagrożenie na terenie miasta. Gdyby doszło do wybuchu znajdującego się tu gazu...
- My ćwiczymy w tym zakładzie co roku, ale raz na trzy lata ćwiczenia są większe i angażują się w nie wszystkie służby – mówi st. bryg. Ireneusz Denysiuk Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.
Tegoroczne przebiegły – zgodnie z oczekiwaniami – czyli bardzo dobrze. Wszystkie służby zareagowały tak jak zareagować powinny

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 28 października 2009 13:15
Data ostatniej edycji: śr, 28 października 2009 14:06:08

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę