Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pijany nożownik...

Groził że zabije, dźgnął nożem w stopę, i skradł telefon komórkowy... Policjanci z Łomży zatrzymali sprawcę – kompletnie pijanego 22-latka. Jak podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży, w chwili zatrzymania młody mieszkaniec Łomży w wydychanym powietrzu miał 2,4 promila alkoholu.

Do zajścia doszło w minioną środę w jednym z domków na osiedlu Łomżyca. 22-latek pił tu alkohol z 45-letnim mieszkańcem jednej z okolicznych wsi. W pewnym momencie doszło do sprzeczki. Młodszy z mężczyzn dźgnął nożem w prawą stopę starszego, po czym zabrał telefon komórkowy, który wypadł z jego kieszeni.. i wyszedł. Wówczas poszkodowany wezwał pomoc. Jak podaje Izabela Białomyzy rany mężczyzna mówił policjantom, że napastnik miał mu także grozić pozbawieniem życia.
Sprawca został zatrzymany już kilkanaście minut później. Nim zaczął wyjaśniać dlaczego napadł na kompana musiał wytrzeźwieć. Okazało się bowiem, że w chwili zajścia był kompletnie pijany. Alkomat wskazała w wydychanym powietrzu 2,4 promila alkoholu.
Gdy 22-latek wytrzeźwiał stanął przed prokuratorem, który po wysłuchaniu jego wersji zdarzenia jako środek zapobiegawczy zastosował wobec niego dozór policji i zakaz opuszczania kraju.

cz
pon, 26 października 2009 12:15
Data ostatniej edycji: pon, 26 października 2009 13:49:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę