Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Jerzy W. na wolności

Znany łomżyński biznesmen Jerzy W. opuścił areszt tymczasowy. Jak podała Gazeta Współczesna „za wolność” zapłacił milion złotych – tyle bowiem wyniosło poręczenie majątkowe na które zgodzono się zamienić środek zapobiegawczy. Jerzy W. w tymczasowy areszcie przebywał od niemal czterech miesięcy.

Jerzy W. to biznesmen, który ostatnio zaangażował się w planowanie budowy wielkiego centrum handlowego w miejscu po dawnych Zakładach Przemysłu Bawełnianego w Łomży. Już po uchwaleniu przez radnych miasta zmian w planach zagospodarowania przestrzennego umożliwiających tę inwestycję został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Prokuratorzy z Prokuratury Apelacyjnej w Gdańsku postawili mu wówczas zarzuty w związku z jego znacznie wcześniejszą działalnością – końca XX wieku wokół hurtowni  „Wianex”. Wyłudzała ona towar z wielu podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju. W ocenie prokuratorów kilkadziesiąt firm zostało wówczas poszkodowanych na ponad 2,8 miliona złotych.
Jerzemu W., skazanemu już w innym procesie na 3 lata więzienie, tym razem grozi nawet do 10 lat odsiadki.

cz
pon, 26 października 2009 06:50
Data ostatniej edycji: pon, 26 października 2009 13:48:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę