Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Łomża: Komputery dla najmłodszych

130 zestawów komputerowych przekazało do szkół i przedszkoli łomżyńskie Stowarzyszenie "Edukator", które wraz z firmą IBM realizuje w całej Polsce na zlecenie MEN program "Kids Smart". Wyglądające prawie jak zabawki zestawy dostosowane są do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wyposażone są specjalnie przygotowane do tego celu programy, które na język polski tłumaczyło łomżyńskie stowarzyszenie.

Komputery mają być pomocne w nauczaniu najmłodszych, ale "Edukator" zamierza stworzyć na ich bazie także platformę internetową. Dzięki takiemu rozwiązaniu nauczyciele z ośrodków oświatowych ze wsi i małych miast mogliby się kontaktować i wymieniać doświadczenia.

W sumie, w całym kraju jest już 500 takich zestawów, w tym roku trafiły one do 126 placówek w województwach łódzkim, mazowieckim, lubelskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę