Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Codzienny Gość - Nasz Listonosz

Zagląda do przedszkola niemal codziennie, kłania się, zostawia przesyłki i pośpiesznie pędzi dalej. Kto to taki ? Nasz Listonosz Pan Jacek Ulatowski. Pewnego dnia, to znaczy 21 października 2009 r, Pan Jacek spotkał się z dziećmi. Opowiedział o swej pracy, o radościach i trudach swojego zawodu. Pokazał dzieciom co nosi w torbie listonosza, jak jest zabezpieczony przed ewentualną napaścią. Dzieci słuchały ze zdumieniem i zaciekawieniem. Tego dnia Pan Jacek dostarczył Pani Dyrektor pocztówkę, którą dzień wcześniej wysłały starszaki, będąc na poczcie. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Panu Jackowi gorąco dziękujemy, życzymy zdrowia i pogodnych dni.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 23 października 2009 23:59
Data ostatniej edycji: so, 24 października 2009 11:26:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę