Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 12.10.2009-VII Międzynarodowe Tragi

 

Szanowni Państwo,

za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Łomży informujemy, iż w dniach 14 – 16 października br. będą odbywać się VII Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej w Warszawie, w których udział bierze Miasto Łomża. Wszystkie firmy z branży budowlanej i drogowej mogą przekazać swoje materiały promocyjne, które będą wyłożone na stoisku Miasta. Ponad to dla osób zainteresowanych udziałem w Targach czekają zaproszenia, zapewniające bezpłatny wstęp na imprezę.

W załączniku szczegółowe informacje o Targach.


Serdecznie zapraszamy!

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę