Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zginął pod kołami

Główne zdjęcie
fot. archiwum 4lomza.pl

Tragiczny wypadek wydarzył się pod Łomżą. Wczoraj wieczorem pod kołami samochodu zginął 32 letni mieszkaniec miasta. Jak podaje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku mężczyzna wtargnął wprost pod koła nadjeżdżającego volkswagena sharana.

Do wypadku doszło około godziny 19.30. na drodze nr 677 Śniadowo – Łomża. 32-letni mieszkaniec Łomży wtargnął na jezdnię z prawej strony. 57-letni Słoweniec, kierowca  volkswagena, nie zdołał wyhamować rozpędzonego samochodu. Uderzenie było było tak silne, że mieszkaniec Łomży zginął na miejscu.

210204100642.gif
cz
pt, 23 października 2009 07:47
Data ostatniej edycji: pt, 23 października 2009 08:01:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę