Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Wymieniał walutę, straciło około 100 tys zł!!!

Takiego „interesu” nie spodziewał się zrobić. Pewien Litwin wymieniał w Grajewie euro na litewskie lity. Do wymiany miał sporo, dlatego zależało mu na korzystnym kursie... Niestety w zamian za ponad 23 tys euro dostał reklamówkę pociętych kartek papieru...

Jak podaje policja w jednym z lokali w Grajewie Litwin chciał wymienić euro na lity. Umówił się  tu z dwoma mężczyznami, których jakiś czas wcześniej spotkał w Białymstoku. Oferowali mu wówczas wymianę waluty po korzystnym kursie. W trakcie transakcji powstało zamieszanie. Mężczyźni w zamian za ponad 23000 euro przekazali Litwinowi reklamówkę i wyszli z baru. Po chwili pokrzywdzony zorientował się, że został oszukany.  W reklamówce zamiast litów były pocięte kartki papieru zawinięte w pliki. Litwin sam dogonił jednego ze sprawców i zatrzymał go, po czym wezwał na pomoc policję. Funkcjonariusze teraz poszukują wspólnika zatrzymanego 39-latka i wymienionych przez Litwina ponad 23 tys. euro.

cz
cz, 22 października 2009 15:53
Data ostatniej edycji: cz, 22 października 2009 16:02:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę