Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Piwniczny włamywacz

Włamał się do pięciu piwnic w jednym z łomżyńskich bloków. Skradł słoiki z przetworami, ziemniaki, ubrania, ale także huśtawkę i dziecięcy motor. Teraz ma stanąć przed sądem. Jak podaje policja 19-latkowi z Łomży za włamania do piwnic grozi nawet do 10 lat więzienia

Serię włamań do piwnic jednego z łomżyńskich bloków notowano w we wrześniu i październiku. Włamywacz przecinał kłódki i wchodził do środka, po czym kradł to co w nich było... m.in. słoiki z przetworami, ziemniaki, ubrania, rękawice robocze, huśtawkę dziecięcą i motor dziecięcy. Łącznie „zaliczył” pięć takich skoków, a pokrzywdzeni straty ocenili na prawie tysiąc złotych. Włamywacza w końcu zatrzymali policjanci. Jak podaje Izabela Białomyzy z łomżyńskiej policji 19-latek przyznał się do włamań. Nie potrafił wyjaśnić dlaczego kradł. Będzie z tego tłumaczył się przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę