Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Golf trafił w drzewo, kierowca w szpitalu

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

20-letni kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala w Łomży. To ofiara, ale także sprawca wypadku jaki nocą wydarzył się na drodze pomiędzy Nowogrodem a Miastkowem. Około 2.00 volkswagen golf na prostym odcinku zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Podkom. Kamil Tomaszczuk  z zespołu prasowego KWP w Białymstoku podaje, że przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość. 20-latek, mieszkaniec gminy Mały Płock, jechał drogą w kierunku Nowogrodu.  W pewnym momencie stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewą stronę jezdni, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. Uderzenie było tak silne, że ranny kierowca został zakleszczony przez zgniecioną karoserię samochodu. Aby go wydobyć strażacy musieli rozcinać auto. Ranny został natychmiast przewieziony do szpitala. Lekarze stan jego zdrowia określają jako ciężki.

210204100642.gif
cz
cz, 22 października 2009 07:13
Data ostatniej edycji: cz, 22 października 2009 07:33:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę