Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek na rondzie Lutosławskiego

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku jaki wczoraj późnym wieczorem wydarzył się na Rondzie Witolda Lutosławskiego w Łomży (przy ZUS). W bok opla vectry prostopadle uderzyło audi. Jeden z rannych został uwięziony w uszkodzonym samochodzie. Aby udzielić mu pomocy medycznej strażacy najpierw musieli wyłamywać zakleszczone drzwi samochodu.

Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 20.00. Jak relacjonują strażacy jadący Szosą  Zambrowską  kierowca opla vectry wjeżdżając na rondo Lutosławskiego wymusił pierwszeństwo przejazdu na audi które na to rondo wjechało z ulicy Sikorskiego (od strony Sanktuarium Miłosierdzia Bożego). Doszło do zderzenia obu samochodów. Kierowca opla został zakleszczony w pojeździe i to właśnie jego z samochodu „wycinali” strażacy. Mężczyzna trafił do szpitala. Tam też znalazła się także jedna osoba z trzech, które jechały w audi.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę