Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Rowerzystka wjechała pod TIRa

62-letnia kobieta, z poważnymi urazami głowy trafiła wczoraj po południu do szpitala w Zambrowie. Została ranna w wypadku do którego doszło w Szumowie. Jak podają policjanci przejeżdżając rowerem na drogą stronę jezdni kobieta wjechała wprost pod nadjeżdżającego TIR-a.

Do wypadku doszło około godziny 14.00 na ulicy Przemysłowej w Szumowie. 62-letnia rowerzysta  jechała rowerem prawidłowo prawą stroną drogi w kierunku Wyszomierza. W pewnym momencie postanowiła przejechać na drugą stronę jezdni i wtedy też wjechała pod nadjeżdżający ciągnik siodłowy marki Daf. Jak mówią policjanci jego kierowca nie miał szans na wyhamowanie. Ciężarówka uderzyła w kobietę.

cz
wt, 20 października 2009 08:11
Data ostatniej edycji: wt, 20 października 2009 08:13:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę