Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Uczniowie III TB w „ SZKOLE DLA KLIMATU”

Uczniowie klasy III T B przyłączyli się do akcji edukacyjnej „SZKOŁY DLA KLIMATU” realizowanej w ramach projektu „Od Poznania do Kopenhagi – polscy kampanierzy dla klimatu” organizowanej przez Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć oraz Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Brama na Bagna”.

 

Celem akcji jest ukształtowanie proekologicznych i proobywatelskich postaw w zakresie ochrony klimatu wśród młodzieży. Zajęcia, które odbyły się 12.10.br. poza częścią merytoryczną  miały też część ćwiczeniową, aktywizującą uczniów do twórczego myślenia. Efektem  zajęć jest formułowanie przez uczniów na  własnych postulatów skierowanych do rządu RP w celu podjęcia działań w zakresie ochrony klimatu.

Przygotowała: p. Agnieszka Okulicz

 

Aneta Wiktorzak
pon, 19 października 2009 13:17
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:30:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę