Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Idzie zima... będą zawieje śnieżne

Bogumiła Dąbrowska-Sakowicz, dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW, ostrzega przed zbliżającą się „zimą”. Późnym wieczorem zacznie w regionie wiać silny północy wiatr, będą także występowały opady początkowo deszczu, przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Na drogach może być bardzo niebezpiecznie.

Zgodnie z ostrzeżeniem meteorologicznym dziś od godziny 20.00 na obszarze województwa podlaskiego przewiduje się wzrost prędkości północnego wiatru, który będzie wiał ze średnią prędkością 30-45 km/h, w porywach 75-90 km/h. Jednocześnie będą występowały opady początkowo deszczu, przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg, okresami intensywne. Przewidywana wysokość opadu 20-35mm/24godz. W czasie opadów śniegu silny wiatr będzie powodował zawieje śnieżne.
Możliwe skutki takiej nawałnicy to uszkodzenia budynków i dachów, szkody w drzewostanie -  łamanie gałęzi i drzew oraz utrudnienia komunikacyjne.

200829104429.jpg
cz
wt, 13 października 2009 14:58
Data ostatniej edycji: wt, 13 października 2009 14:59:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę