Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

W szpitalu praca jest bezpieczna...

Główne zdjęcie
Okręgowy Inspektor Pracy Dariusz Siwczyński wśród laureatów konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

Szpital Wojewódzki w Łomży zajął drugie miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Konkurs, którego celem jest m.in. popularyzacja szczególnie wartościowych, zasługujących na wyróżnienie dokonań pracodawców organizujących pracę w sposób bezpieczny i ergonomiczny oraz przestrzegających przepisów prawa pracy, już po raz szesnasty organizuje Państwowa Inspekcja Pracy. Poza łomżyńskim szpitalem wśród laureatów znalazły się jeszcze dwie firmy z Łomży i jedna z Przytuł.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach w zależności id liczny zatrudnianych pracowników. Łomżyński szpital konkurował w grupie  pracodawców największych zatrudniających zatrudnienie powyżej 250 pracowników. W województwie zajął drugie miejsce, a zwycięstwo przypadło firmie SUEMPOL z Bielska Podlaskiego.
W kategorii zakładów najmniejszych - do 50 osób zatrudnionych, laury zdobyły dwie inne łomżyńskie firmy: INWESTBUD Baranowski, Radziejewski, który zajął trzeci miejsce,  oraz Zakład Stolarski KALISTO pana Jacka Kalinowskiego, który zdobył wyróżnienie.
W tej samej kategorii trzecie miejsce (razem z Inwestbudem) zajęła piekarnia „ZŁOTY KŁOS” Małgorzaty Sobiech w Przytułach.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę