Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Strażakom udało się podnieść cysternę z propanem - butanem, która wywróciła się w okolicach Kawrowa

Między Łomżą a Kolnem w okolicach wsi Karwowo wywróciła się cysterna przewożąca kilkanaście ton propan-butanu. Ze względu na bezpieczeństwo strażaków i wszystkich mogących się w pobliżu znajdować ruch na trasie Łomża-Kolno w okolicach wsi Karwowo został całkowicie zablokowany. Na szczęście powiodła się druga próba podniesienia cysterny i w tej chwili strażacy przygotowują ją do odtransportowania do Łomży. Tam na stacji gazowej kilkanaście ton propanu - butanu zostanie przepompwanych do innej cysterny. Ratownicy zdecydowali się na takie rozwiązanie, by zmniejszyć ryzyko wybuchu podczas przepompowywania i odblokowac drogę.


Wcześniej w czasie akcji ratowniczej strażacy musieli rozcinać kabinę ciężarówki, by wydostać z niej rannego kierowcę. Został przewieziony do szpitala.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę