Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek pod Wysokiem Mazowieckiem

36-letnia kobieta zginęła w wypadku pod Wysokim Mazowieckim. Na skrzyżowaniu ulic Mazowieckiej i Kolejowej w Jabłoni Kościelnej doszło do zderzenia małego fiata i tira. Jak ustalili policjanci 36-latka jadąca za kierownicą malucha najprawdopodobniej wjechała na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej.

W bok jej auta uderzył jadący główną drogą tir marki volvo. Jego kierowca 23-letni mężczyzna nie zdążył się zatrzymać. Kobieta mimo reanimacji zmarła. (podlaska.policja.gov.pl, maa)

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę