Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Dołączył do Towarzyszy Broni...

Główne zdjęcie
Stanisław Dardziński

Najstarszy żołnierz 33 Pułku Piechoty porucznik Stanisław Dardziński zmarł 8 października A.D. 2009. Odszedł w wieku 104 lat... Niemal do końca zadziwiał przytomnością i bystrością umysłu, poczuciem humoru, zaradnością samodzielnością w prowadzeniu domu oraz pogodnym spojrzeniem na ludzi i świat. Pogrzeb jednego z ostatnich żołnierzy kampanii wrześniowej 1939 r. na Ziemi Łomżyńskiej nastąpi w sobotę, 10 października ok. godz. 14 na cmentarzu katedralnym w Łomży.

Wystawienie ciała obrońcy Ojczyzny odbędzie się w Domu Pogrzebowym Epitafium przy ul. Przykoszarowej w Łomży w piątek, 9 października od godz. 16 i w sobotę od godz. 10. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w kaplicy Epitafium o godz. 13, zaś po nim nastąpi pochowanie na cmentarzu katedralnym ok. godz. 14.
Autokar do przewozu uczestników pogrzebu zostanie podstawiony w sobotę o godz. 12 przy kościele w Kupiskach.

zobacz: “Ludzie nie dzielą się na narody, a na dobrych i złych” - mówi Stanisław Dardziński (lat 104)

Mirosław R. Derewońko

cz
pt, 09 października 2009 15:48
Data ostatniej edycji: pt, 09 października 2009 15:51:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę